• Pristatymas Lietuvoje – nuo 5eur / Pristatymas Europoje – nuo 19eur

Apie mus

Esame Vilniuje įsikūrusi rankų darbo kokybiškų LED neoninių ženklų – iškabų gamybinė įmonė. „Neoninė palmė“ klientams siūlo aukščiausios kokybės produktus, kurie keičia bet kokius namus, visuomenines erdves, verslus.

Didžiuojamės kokybišku klientų aptarnavimu ir aptarnavimu po pardavimo. Todėl klientai gali jausti užtikrintai įsigydami mūsų produkciją. Pastoviai siekiame tobulumo ir visada žvelgiame į ateitį, todėl pastoviai pildome savo asortimentą naujomis ženklų-iškabų linijomis, todėl esame įsitikinę, kad Jūsų erdvė bus moderni ir išskirtinė.

„Neoninė palmė“ palaiko ekologiją, siūlydama tik mažai energijos naudojančius ir efektyvius Neon LED flex produktus.

„Neoninepalme“ misija yra pateikti pažangiausius ir šiuolaikiškiausius produktus už prieinamą kainą, kad visi klientai galėtų mėgautis užburiančia Neon magija. Mūsų darbuotojai yra pasiruošę padėti Jums parinkti labiausiai tinkantį sprendimą ir išpildyti Jūsų lūkesčius.

Mūsų neoninius LED ženklus įvertina ir rekomenduoja nuolat auganti lojalių klientų grupė iš Lietuvos ir kitų pasaulio kampelių. Mūsų klientai vertina asmeninį ryšį ir mūsų darbo kokybę, todėl pastoviai grįžta užsisakyti naujus Neoninius LED ženklus.

Neoninė palmė leis Jums pajusti ir patirti Neoninių ženklų magiją!

Pasiruošę pradėti? Spustelėkite čia, jei norite sukurti savo pasirinktą neoninį ženklą, arba susisiekite su mūsų komanda tiesiogiai čia.