• Pristatymas Lietuvoje – nuo 5eur / Pristatymas Europoje – nuo 19eur

D.U.K.

Dažniausiai užduodami klausimai

1Ar Neoniniai Led ženklai yra patvarūs? Ir iš ko jie pagaminti?

Mūsų Neoniniai Led ženklai yra gaminami pasitelkiant patentuotą PVC liejimo technologiją. Ženklas sudarytas iš LED neono, organinio stiklo pagrindo ir kitų elektroninių elementų. Mūsų naudojamos detalės ir medžiagos mūsų gaminį padaro stipresnį ir daug patvaresnį už tradicinį neoninį ženklą.

2Ar galima naudoti mūsų Neoninį Led ženklą lauke?

Mūsų gaminami standartiniai Neoniniai led ženklai skirti naudojimui viduje. Jei norite užsisakyti Neoninį Led ženklą naudojimui lauko sąlygomis, kreipdamiesi tai paminėkite užklausoje.

3Koks yra Neoninio Led ženklo tarnavimo laikas?

Led neono šviesos tarnavimo laikas trunka mažiausiai 35 000 valandų. Tai prilygsta 4 metams, jei neonas įjungtas 24/7. Neoninis Led ženklas yra ekologiškas ir nereikalauja priežiūros.

424 mėnesių garantija

Mes suteikiame 24 mėnesių garantiją medžiagoms ir Neoninio Led ženklo gamybos darbams. Tačiau tai netaikoma jokiai žalai, kuri gali atsirasti dėl neteisingo instaliavimo ar fizinės žalos atsiradusios produkto naudojimo metu.

5Gamybos terminas

Mūsų produktų gamybos laikas yra 7-10 darbo dienų, pristatymas Lietuvoje 1 d.d.,  kitoje EU valstybėje per 7 d.d.

6Neoninio Led ženklo galimos spalvos

Spalvinę gamą sudaro šios Led neono spalvos: raudona, žalia, balta, mėlyna, geltona, žydra, rožinė, purpurinė ir oranžinė.